Máte ukončené vzdělání na VŠ, VOŠ nebo SŠ technického směru a chcete nabrat praktické zkušenosti? Nebo vás vaše první zaměstnání po škole nijak neoslovilo, a chcete se posunout dál? Pojďte pracovat do firmy, která je světovou jedničkou na trhu IP interkomů!

Právě teď hledáme nové kolegy a kolegyně na otevřené pozice např. do oddělení technické podpory, vývoje a technické přípravy výroby. Budete pracovat se zkušenými kolegy, kteří podpoří váš kariérní růst, a podílet se na zajímavých projektech. Navíc všem absolventům, které přijmeme do zaměstnání, nabízíme jednorázový náborový příspěvek až 20 000 Kč.

Přehled nabízených pozic s náborovým příspěvkem

Obchodní pozice
Technické pozice
Ostatní pozice

CONDITIONS FOR RECEIPT OF A SIGNING BONUS

  • A full-time employment contract is concluded with the applicant, who applies on their own or who we contact regarding one of the vacant positions specified above.
  • The employment contract is concluded with the applicant within two years of graduation in the field at level of education required for the given position.
  • The signing bonus will be part of the first salary and will be paid as an extraordinary remuneration.
  • If the employee’s employment contract is terminated during the probationary period, entitlement to the signing bonus will lapse.

This site is not available in the chosen region. You will be redirected to a higher-level site.

This site is not available in the chosen region. You will be redirected to a higher-level site.

https://www.2nusa.com/en_US/about-2n/news-and-events